BadGilrs


Grupa BadGirls powstała w 2005 roku-pomysłodawcą była Ela Świątek oraz Dawid Ozdoba lider BadBoys group Polish Chippendales. Ela do końca 2008 roku była managerem grupy, jednak jej plany życiowe sprawiły, że musiała zrezygnować. Przez 3 lata grupa BadGirls doskonaliła swoje umiejętności i wykonała setki pokazów na spotkaniach firmowych, akcjach promocyjnych i imprezach prywatnych. Dzięki temu stała się liderem na polskim rynku i w dużym stopniu wyprzedziła inne grupy działające w Polsce.

Grupa BadGirls swoją ofertę kieruje głównie do właścicieli firm, dyskotek i klubów w całej Polsce. Spektakle taneczne przygotowane są z myślą o uatrakcyjnieniu bankietów, imprez okolicznościowych i happeningów. Przy tworzeniu programów tanecznych pracują zarówno choreografowie, styliści, projektanci jak i znane tancerki.

Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu Dawida Ozdoby grupa BadGirls umiejętnie umie dopasować swoje show pod klienta. Taniec połączony z pięknymi ciałami dziewczyn oraz delikatnym erotyzmem doprowadza pokaz do perfekcji. Muzyka jest specjalnie przygotowywana pod każde wyjście dziewczyn, co powoduje u odbiorcy zmysłowe doznania i miłe wspomnienia. Stroje dziewczyn są delikatne - idealnie dopasowane do linii ich pięknych ciał.

Do tej pory każda z dziewczyn zdobywała doświadczenie indywidualne w Polsce, a także za granicą. Otrzymywały za swoją pracę bardzo wysokie noty, ale trudno było do nich dotrzeć. Teraz połączyły swoje siły i zsumowały swoje doświadczenia.

W przeciwieństwie do innych grup duży nacisk stawiają na wykonanie show, stroje, muzykę i zabawę z publicznością. Poświęcają dużo czasu na przygotowanie tanecznego spektaklu połączonego z kuszącym zdejmowaniem ich odzieży. Dziewczyny trenują fitness oraz taniec nowoczesny. Same projektują ubrania i tworzą muzykę.

Dziewczyny mają przygotowanie aktorskie, dlatego obok pokazów grupowych pracują także jako fotomodelki, hostessy, statystki, epizodystki itp.

Pragniemy Państwa zachęcić do organizacji promocji, wieczorów kawalerskich, festynów, masowych imprez, akcji reklamowych jak również spotkań firmowych z udziałem tancerek naszej grupy. Zapewniamy pełen profesjonalizm, idealne zmysłowe show oraz gwarancje jakości naszych usług. Stale podnosimy jakość oferowanych występów, dbając też o szerokie gusta klientek. Mamy przyjemność zaproponować duży wybór najlepszych produkcji. Dostarczamy dużo wrażeń bo wiemy, że zmysły "facetów" są zróżnicowane i dlatego tak zróżnicowane są nasze występy.

Przez mowę ciała wprowadzamy odbiorców w świat fantazji, nasz świat - pełen doznań i erotyzmu. Zawsze odgadniemy czego pragnie dany mężczyzna i po prostu tańczymy tak by dłuuugooo pamiętał nasze pokazy !

Zawsze staramy się dopasować swoje show pod wymagania klienta. Współpracujemy z wieloma artystami w całej Polsce dlatego możemy przygotować dla Ciebie dosłownie każdy pokaz:

Artystyczne: Pokazy tańca erotycznego na dyskotekach, imprezach firmowych, bankietach itp. Organizacja i obsługa wszelkich imprez Pokazy mody z udziałem modelek i modeli Pokazy inspirowane pomysłami klientów Rozrywkowe bankiety dla firm Haloween party Christmas Party New Year party Walentykowe party Hawajskie party House night Black night Realizacja indywidualnych zleceń Reklamowe: Promowanie wizerunku firmy Imprezy firmowe Bankiety Obsługa targów i imprez Produkcje reklamowe Modeling: Pokazy mody Sesje zdjęciowe Obsługa promocji Obsługa targów Obsługa bankietów Teledyski oraz reklamy tv. Zapraszamy do współpracy ! Prosimy o kontakt z sekretariatem BadBoys Team badgirlssmall

UWAGA!
Strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.