O nas


dawid ozdobaNazywam się Dawid Ozdoba jestem liderem oraz managerem polskiej grupy tancerzy erotycznych - BadBoys ProTeam - nazwanej przez prasę Polish Chippendales. Jest to elitarna polska grupa zrzeszająca najlepszych tancerzy z całej Polski i współpracująca z innymi artystami z całego Świata. Występy przystojnych i skąpo odzianych mężczyzn budzą wielkie zainteresowanie Pań w każdym wieku. Dlatego też tancerze z BadBoys obok tańca i idealnej sylwetki musza wykazywać się duża kultura osobistą oraz kreatywnością. Przystojni, dobrze zbudowani mężczyźni w połączeniu z dynamiką pokazu i wysokim profesjonalizmem pobudzają zmysły i rozpalają pragnienia Kobiet. Ich najbardziej namiętne fantazje teraz mogą stać się rzeczywistością. Pokazy BadBoys obrazują najskrytsze myśli i pragnienia kobiet oraz bez wątpienia doprowadzają do ekstazy i pozwalają oderwać się od szarej codzienności. Wszyscy tancerze posiadają duży dorobek artystyczny oraz idealnie dopracowane show taneczno - aktorskie.

Pragniemy Państwa zachęcić do organizacji promocji, wieczorów panieńskich, festynów, masowych imprez, akcji reklamowych jak również spotkań integracyjnych z udziałem tancerzy naszej grupy. Zapewniamy pełen profesjonalizm, idealne zmysłowe show oraz gwarancje jakości naszych usług. Stale podnosimy jakość oferowanych występów, dbając też o szerokie gusta klientek. Mamy przyjemność zaproponować duży wybór najlepszych produkcji. Dostarczamy dużo wrażeń bo wiemy, że kobiece zmysły są zróżnicowane i dlatego tak zróżnicowane są nasze występy. Przez mowę ciała wprowadzamy Kobiety w świat fantazji, nasz świat - pełen doznań i erotyzmu. Zawsze odgadniemy czego pragnie dana kobieta i po prostu robimy wszystko ,aby zrealizować jej najskrytsze marzenia i sprawić by poczuła się jak księżniczka... BadBoys szczyci się ogromną popularnością, niezwykłymi występami dla tysięcy pięknych kobiet. Nasi mężczyźni doskonale wiedzą jak doprowadzić do szaleńczego rytmu setki kobiecych serc, tak by traciły dech w piersi i mdlały z wrażenia...

Pracowaliśmy z najlepszymi i dla najlepszych - zobacz filmy. Przez wiele lat otrzymaliśmy setki podziękowań i pozytywnych opinii - zobacz kilka z nich. Współpracowaliśmy z wieloma gwiazdami i one nas polecają - zobacz. Reprezentowaliśmy Polskę na EUROPEJSKICH zawodach tancerzy erotycznych BalticMen - zobacz.

logo

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę ?

Współpracujemy z najlepszymi grupami ,tancerzami i artystami w całej Europie. Nasza oferta powiększa się z miesiąca na miesiąc. Jesteśmy liderem na polskim rynku jeżeli chodzi o pokazy Chippendales. Docieramy prawie wszędzie w Polsce oraz do Poloni w całej Europie. Miesięcznie nasze strony przegląda ponad 200 tys osób. Posiadamy bazę naszych klientów, która liczy już kilkadziesiąt tysięcy e-maili. Współpracujemy z najlepszymi klubami, prasą, agencjami reklamowymi i aktorskimi. Nasze pokazy są bardzo elastyczne i możemy je dostosować pod każdy produkt, firmę, klub-krótko mówiąc potrafimy zareklamować i reprezentować każdego.

Pozdrawiamy www.badboys.pl

UWAGA!
Strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.