Impreza Rozwodowa


Impreza Rozwodowa !!!

Rozwód to duży stres, a zabawa pomaga go rozładować. Rozładuj ten stres na imprezie rozwodowej i zamów tancerza z BadBoys !!! - zobacz

poprzednie życie

Imprezy rozwodowe to dobry pomysł dla przyjaciół rozwódki, którzy szukają pomysłu na jego pocieszenie.

Wieczór rozwodowy może być zorganizowany bez szczególnego podkreślania charakteru imprezy lub możemy przygotować atrakcje z rytuałami rozwodowymi (topienie obrączek w szampanie, certyfikat udanego pożycia po rozwodowego, uroczyste palenie aktu ślubu lub zdjęć ślubnych, oprawianie w ramki aktu rozwodowego czy rozwodowe prezenty.

"Dzięki imprezie rozwodowej człowiek nie czuje się jak przegrany - pisze na swojej stronie internetowej hollywoodzka aktorka Cathryn Michon.

Rozwodnik często czuje się jak ktoś, kto przegrał swoje życie. Impreza rozwodowa pomaga mu do tego życia powrócić.

Przyjęcia rozwodowe to dla Polaków wciąż nowość, choć na przykład dla ludzi z południowoafrykańskiego plemienia Ndebele to stara tradycja.

Na Zachodzie szczególnych rytuałów nie ma, ale i przyjęcia rozwodowe są modne m.in. w Austrii, Niemczech, Kanadzie i USA. W Kanadzie rozwódki zamawiają występy tancerzy. W Stanach Zjednoczonych za imprezę rozwodową zapłacimy średnio 18 tys. dolarów, czyli tyle samo, ile za wesele.

W RPA impreza ma swój uświęcony rytuał - kobieta z ludu Niedbale oddaje byłemu małżonkowi naszyjniki, które otrzymała od niego w czasie wesela. W Maroko z kolei, gdzie rozwody są dozwolone od niedawna, rozwódka urządza dla przyjaciół potańcówkę, w trakcie której nowy konkurent do jej ręki może podarować jej wielbłądy lub biżuterię".

Źródło: Onet.pl

UWAGA!
Strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.