Wieczór Panieński


Wieczór panieński można spędzić na kilka sposobów. W zależności od tego, czy panna młoda jest typem domatora i chce się bawić z koleżankami nie opuszczając mieszkania, czy też woli coś bardziej niekonwencjonalnego - można wybrać odpowiedni scenariusz na tę szczególną noc.

Trzeba pamiętać o trzech ważnych sprawach.   Po pierwsze - to koleżanki przyszłej żony, a nie ona sama, powinny wziąć na siebie ciężar organizacji wieczoru panieńskiego.   Po drugie - złym pomysłem jest wyprawianie imprezy dzień przed ślubem. Owszem, taka jest tradycja, ale panna młoda z sińcami pod oczami czy zielona na twarzy świadkowa to żadna atrakcja - do miesiąca wstecz najlepiej zorganizować szalony wieczór panieński.   Po trzecie - na imprezie musi pojawić się tancerz z BadBoys Pro Team - rozpali on pragnienia i pobudzi zmysły wszystkich Kobiet na imprezie. Pozostawimy jedynie miłe wspomnienia i gwarantujemy pełne zadowolenie.

Proszę postawić na profesjonalizm tancerzy z BadBoys. Pracowaliśmy z najlepszymi i dla najlepszych. Tańczymy w serialach , filmach , reklamach itp.

  Tancerz wykonuje zmysłowe około 15 minutowe show, które jest dopracowane do perfekcji i sprawi, że ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci panny młodej, ale też jej koleżanek. Pokaz ten polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Proszę pamiętać, że cały pokaz jest wykonany bardzo kulturalnie zmysłowo i panna młoda jest traktowana jak księżniczka!

Cena za pokaz jednego tancerza to około 500zł .

Jesteśmy Tancerzami Erotycznimi - zobaczcie Dawida naszego lidera ... już po kilku sekundach widać różnice.... miedzy naszym tancerzem , a striptizerami...  

Po pokazie artystycznym tancerz przebiera się w swoje prywatne ubrania i w miarę możliwości zostaje na imprezie jeszcze jakiś czas ( około 30-40 minut). W tym czasie można z tancerzem potańczyć, porozmawiać. Prowadzi on konkursy , zabawy . Staramy się zawsze dopasować do klimatu imprezy.

Czas ten jest uzależniony od kolejnego zlecenia tancerza i nie jest wliczony do ceny za pokaz. Jest gratis od BadBoys.

Zdjęcia oraz filmy wykonane podczas pokazu artystycznego i po pokazie są jedynie do użytku prywatnego - nie można ich nigdzie publikować bez pisemnej zgody tancerza.

Ze względu na duże zainteresowanie pokazami chłopaków z BadBoys prosimy o jak najwcześniejszy kontakt w celu zarezerwowania dogodnego terminu - zobacz.

Przedstawiamy kilka pomysłów na organizacje wieczoru panieńskiego:

Wariant pierwszy - bawimy się w domu

Spędzenie wieczoru panieńskiego w domu wcale nie musi wiązać się z nudą, obżeraniem się popcornem i oglądaniem "Dirty dancing" na DVD. Co prawda w tym planie nie ma nic złego, ale tak można spędzić praktycznie każdy dzień w roku. Wieczór panieński powinien być szczególny i trzeba się o to postarać. Jeśli zdecydujemy się na ten wariant, powinnyśmy poczynić pewne przygotowania. Dobrze odwiedzić seks-shop i poszukać specjalnych gadżetów na wieczór panieński. Lub poszukać na internecie fajnego prezentu:

pinkdrink

Ponieważ na wieczorze panieńskim na ogół pojawia się alkohol, dobrze też przygotować jakieś jedzenie, które spowalnia proces przyswajania alkoholu i pozwoli wszystkim dłużej się bawić.

 

Na pewno dobrze też zadbać o atrakcje, by impreza nie sprowadziła się wyłącznie do picia i jedzenia.

Oto kilka pomysłów na zabawy na wieczór panieński:

- konkurs na rzeźbę penisa z ogórka, - konkurs na najzabawniejszą historię o pannie młodej, - 10 pytań dotyczących panny młodej (najlepsza przyjaciółka panny młodej układa quiz na temat bohaterki wieczoru), - przyklej facetowi penisa (jest to wariacja na temat gry "przyklej ogon osiołkowi"; na kartonie lub brystolu przygotuj rysunek męskiej sylwetki, wytnij penisa z papieru i zamocuj na nim pinezki; kolejne uczestniczki zabawy próbują przytwierdzić członek w odpowiednim miejscu, co utrudnia fakt, że mają zasłonięte oczy i wcześniej zakręcono nimi w kółko), - pytanie czy wyzwanie (zanim przystąpicie do gry, pamiętajcie, by ustalić, jaka jest kara za niewykonanie zadanie lub brak odpowiedzi na pytanie).

Pierwsze trzy propozycje to konkursy, powinny być więc nagrody. Może to być książka Wieczór Panieński - cała prawda. Opowiada ona o naszej grupie i naszym liderze Dawidzie , który jest najbardziej znanym chippendale w Polsce.

ksiazka-wieczor-panienski-cala-prawda-chippendales-dawid-ozdoba-anna-boguslawska-edipress-ksiazka-wydawnictwo-polska-tancerze-erotyczni-sex-zdrady-celebryci

  Nawet picie alkoholu może przebiegać według specjalnego rytmu. Jeśli któraś z uczestniczek imprezy jest mężatką, można ją poprosić o przyniesienie filmu z wesela. Oglądając go, szukacie potknięć, krzywych uśmiechów, etc. Gdy tylko jakieś znajdziecie - wszyscy piją.

Oczywiście na imprezie nie może zabraknąć tancerza z BadBoys Pro Team, który rozpali pragnienia i pobudzi zmysły....

Pomysłem może być też zamówienie wróżki. Polecamy:

Wróżka Joanna - zobacz

Wariant drugi - wychodzimy

Równie dobrym pomysłem jest wyjście do lokalu. W takim wypadku nie ma problemu ze sprzątaniem po gościach lub obawą, że w trakcie imprezy skończą się napoje wyskokowe. Proponujemy organizacje imprezy w klubach , ale pokaz tancerza najlepiej zrobić najpierw w domu w zamkniętym towarzystwie, by nie ponosić dodatkowych kosztów za salki VIP w których odbywają się pokazy . Dopiero potem ruszyć "w miasto" .

  Dyskoteka czy pub oznaczają, że nie musisz troszczyć się o czyste szklanki, różnorodność alkoholi czy oprawę muzyczną. Warto jednak nadać jakiś specjalny rys imprezie, nawet jeśli odbywa się w barze. Impreza niczym się prawie nie różni od domowej bo atrakcje można zamówić te same co do domu- jednym problemem jest tylko wcześniejsza rezerwacja salek vipowskich, w których możemy się czuć swobodnie i balować do samego rana.

Zabawne może być również serwowanie drinków pannie młodej tylko wtedy, gdy na nie zasłużyła. Musi na przykład zdobyć czyjąś wizytówkę lub przynieść rolkę papieru toaletowego z męskiej ubikacji. Dobrze wcześniej przygotować listę zadań. Możecie zagrać również we wcześniej wspomniane "Pytanie czy wyzwanie", co w lokalu wychodzi z reguły o wiele śmieszniej.

Wariant trzeci - niekonwencjonalnie

Jeśli wiesz, że panna młoda nie będzie zadowolona ani z pierwszego, ani z drugiego wariantu, możecie jej zaproponować coś nietypowego. Dzień w spa, popołudnie u kosmetyczki lub na zakupach to coś, co każda kobieta lubi, a nieczęsto może sobie na to pozwolić.

Miejsce na idealną zabawę i relaks:

PUELLE-ksiazka-wieczor-panienski-cala-prawda-chippendales-dawid-ozdoba-anna-boguslawska-edipress-ksiazka-wydawnictwo-polska-tancerze-erotyczni-sex-zdrady-celebryci

Zrobicie coś dla siebie, spędzicie razem czas, robiąc rzeczy, które sprawiają Wam przyjemność. W końcu nie trzeba alkoholu, by dobrze się bawić.

Możecie też wybrać się na kurs tańca egzotycznego lub tańca brzucha. Duże szkoły tańca często organizują takie imprezy.

  A wieczorem w domu usiąść z zrelaksowaną panną młodą i zaprosić tancerza z BadBoys, który poda jej wino i wykona zmysłowy pokaz.

  Wariant czwarty - zlecić organizacje imprezy zawodowcy

Jeżeli masz fundusze zlecasz wszystko firmie, która ma doświadczenie w organizacji imprez i niczym nie musisz się martwić. Ale lepiej przejrzeć dokładnie naszą stronę i wszystko zrobić samemu by nie ponosić dodatkowych kosztów .

Kochane Panie jeżeli chcecie, by Wasz facet super bawił się na wieczorze kawalerskim to proponujemy zamówienie zawodowej tancerki z BadGirls group-dziewczyny reprezentują wysoki EUROPEJSKI poziom tańca i pełen profesjonalizm.

www.badgirls.pl

UWAGA!
Strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.