Szkolenie Pro dla facetów


Szkolenia dla FACETÓW!!!!! Jedyne takie szkolenie Pro  w Polsce - prowadzone przez legendę tańca erotycznego Dawida Ozdobę. uwodzenie2 SENSUAL DANCE BadBoys Team  - ZMYSŁOWY TANIEC

Witaj

Po raz pierwszy w Polsce będziesz miał okazję połączyć profesjonalne szkolenie z uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym z niepowtarzalnym kursem tańca erotycznego !!

jae

Dawid  będzie uczył Ciebie tajników tańca erotycznego, sekretów mowy ciała w tańcu, które sprawiają, że kobiety rozpalają się do czerwoności i wpadają w ekstazę, którą ciężko powstrzymać. Taneczny show Dawida jest doskonale znany nie tylko w Polsce, ale również w najbardziej egzotycznych zakątkach Europy. Tego szalonego dnia pod kierunkiem Dawida nauczysz się tańca erotycznego, przełamiesz swoją nieśmiałość , zdobędziesz umiejętności, które nielicznym mężczyznom pozwalają owładnąć kobiecą wyobraźnią tylko za pomocą swojej zmysłowej mowy ciała.

Dawid Ozdoba dotychczas nie prowadził szkoleń otwartych dla wszystkich chętnych, teraz postanowił uchylić rąbka tajemnicy swoich sukcesów i podzielić się z innymi.

(Nie wymagamy wcześniej żadnych umiejętności tanecznych, wszystkiego nauczysz się już na szkoleniu. Najważniejsza jest Twoja chęć nauki)

Oto co Dawid  przygotował specjalnie dla Ciebie na to unikalne i wyjątkowe (w skali Polski, a może nawet świata) szkolenie. Przeczytaj czego się nauczysz:

SENSUAL DANCE BadBoys Team- tylko na tym szkoleniu będziesz miał okazję poznać "sekrety" Dawida Ozdoby , który od 12 lat jest najbardziej znanym chippendale w Polsce.

- rozgrzewka i rozluźnienie wszystkich mięśni. Zapoznasz się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją elastyczność mięśni i ścięgien specjalnie pod kątem tańca erotycznego. Umożliwią Ci potem one nauczenie się tych „kocich ruchów”, które tak elektryzują kobiety.

-zapoznanie kursantów z elementami rytmiki i przedstawienie podstawowych kroków tanecznych, Wyćwiczysz w sobie poczucie rytmu jeśli wcześniej nie miałeś. Pomoże Ci w tym kilka elementów salsy i podstawowe kroki tańca erotycznego wraz z podstawowymi zasadami tańca z kobietą. Nabierzesz potrzebnej elastyczności i rytmu.

- jak łączyć elementy salsy oraz zmysłowego tańca, Czy umiesz subtelnie przechodzić z elementów salsy do tańca erotycznego ? Jeśli nie, to od tej chwili już będziesz umiał. Zobaczysz jak możesz zgrabnie przechodzić od „zwykłej” salsy do tańca pełnego erotycznego napięcia. Twoja kobieta będzie zachwycona.

- pierwsze wrażenie, jak podejść do kobiety seksownym i zmysłowym krokiem i jak ją zaintrygować, Oto siła pierwszego wrażenia. Nauczysz się m.in. kroku modelingowego oraz poruszania się w tak seksowny sposób, że zaczniesz się tym wyróżniać z tłumu zwykłych, przeciętnych mężczyzn w klubie.

- ćwiczenia z garniturem! To gwóźdź tego dnia! Dawid nauczy Cię jak w sposób budzący zmysły kobiety pozbywać się swojego ubrania tak, aby przez kolejne miesiące myślała tylko o tym. Garnitur, krawat, koszula, pasek, spodnie, czy skarpetki. Każdy ten element może być nawet Twoim mini show jeżeli wiesz jak to zrobić. My Ci pokażemy, żebyś to wiedział i oczarowywał dziewczynę, żonę, koleżankę...

- nauczysz się łączyć wszystkie poznane tego dnia elementy: salsy, seksownych ruchów, elastyczności w Twój prywatny show dla kobiety, w taki sposób, aby było to na poziomie. Tylko wyobraź sobie jak nowy Ty tańczy przed kobietą, a jej zmysły wcześniej lekko uśpione, może po wielu latach małżeństwa, nagle i nieoczekiwanie zaczynają się budzić, a w jej oczach widzisz dawny blask, który tak Cię kiedyś ujął...

szkoenie z uwodzenia tańcem

Nikt nie wyjdzie z sali, dopóki nie zdobędzie pewności siebie i nie będzie przekonany ze potrafi już zrobić małe prywatne show i swobodnie poruszać się z dziewczynami w dyskotece.

- Dawid przygotował też kilka tanecznych niespodzianek dla Ciebie, korci mnie żeby Ci zdradzić czego jeszcze doświadczysz na tym szkoleniu ...

Uwaga, te techniki są już na tyle zaawansowane, ze każdy z uczestników musi podpisać oświadczenie, że to co usłyszy na tym etapie jest tylko dla niego i nie założy grupy tancerzy !!! Tak, to prawda. Dawid pokaże Ci takie tricki i techniki, że tu już zaczynasz wchodzić w pełny profesjonalizm.

Chcesz wiedzieć jak było na szkoleniu ? oto relacja Michała ze szkolenia SENSUAL DANCE :

"Cześć Adept, Myśle, że szkolenie Sensual Dance z Dawidem Ozdobą to rewelacyjny pomysł, który wypalił w 100%..Szkolenie zmieniło moje poglądy na temat tego rodzaju tańca. Za tym co robią chłopaki z grupy Badboys kryje sie spora wiedza na temat psychiki kobiety i tego jak reaguje na mężczyznę w trakcie tańca. Jest to sztuka pełna magii.Dla mnie to kolejny ważny element w mojej sztuce uwodzenia, dający dodatkowo sporo pozytywnej energii i radości. Wracajac ze szkolenia pomyślałem sobie : ile osob w tym momencie, siedząc w swoich domach, omineło cos tak ciekawego. Chciałbym również podkreślić zaangażowanie trenerów z Dawidem na czele, którzy zwracali uwagę na szczegóły takie jak np. bardzo istotny kontakt wzrokowy z kobietą. Szkolenie dało mi większą pewność siebie na parkiecie. Jestem bardzo zainteresowany powtórką 🙂 , a kontynuacja na następnych poziomach jest kolejnym bardzo ciekawym pomysłem. Tego nie można przegapić!!!"

Michał mdfun@wp.pl

dawid ozdoba

To szkolenie pozwoli Ci zbudować w sobie niepowtarzalną pewność siebie na parkiecie i jednocześnie przeżyć niesamowitą przygodę. A oto czego jeszcze poza tańcem erotycznym dowiesz się od nas na tym szkoleniu:

- jak rozpoczynać znajomość z kobietą na parkiecie tanecznym, Jest wiele sposobów na rozpoczęcie tańca z kobietą, są lepsze i gorsze, pasujące do Ciebie lepiej lub gorzej. Na szkoleniu pokaże Ci kilka najlepszych i dobiorę to jest z Tobą najbardziej spójne.

- jak rozpoczynać taniec gdy kobieta tańczy w grupie kobiet lub mężczyzn, Takie sytuacje spędzają niektórym sen z powiek, zwłaszcza gdy kobiety są we dwie razem. Pokażemy Ci co wtedy możesz zrobić, żeby z klasą i w uroczy sposób rozpocząć taniec z Twoją wybranką.

- jak rozpoczynać znajomość z kobietą w głośnych miejscach klubu, Są takie miejsca w klubie, gdzie nie z powodu hałasu nie dasz rady rozmawiać z nią i zaprosić do tańca. I tu z pomocą przychodzimy my, dostaniesz różne sposoby rozpoczęcia interakcji z kobietą nie zamieniając z nią nawet jednego słowa.

- jak budować swoją wartość na parkiecie tanecznym, Poznasz wiele drobnych niuansów parkietu i uwodzenia w takich miejscach, tak aby Twój wizerunek pracował dla Ciebie. Będziesz wiedział gdzie tańczyć, kiedy, jak się zachowywać i jak odróżniać od "obserwatorów".

- jak prowadzić kobietę w tańcu, nawet jeśli nie jesteś dobrym tancerzem, Myślisz, że tylko będąc super tancerzem możesz sprawić kobiecie niewyobrażalną przyjemność tańcem ? Nic bardziej błędnego, sam się przekonasz, że nie musisz być mistrzem salsy lub innych tańców, żeby rozpromienić kobietę.

- jak najsubtelniej poprowadzić z parkietu kobietę w miejsce, w którym będziecie mogli spokojniej porozmawiać, taniec z kobietą przez pół nocy to nie jest najczęściej Twój jedyny cel. Warto też porozmawiać z nią i ją poznać, przekonać się czy jest na tyle czarującą, że chcesz jej poświęcić więcej czasu. Dlatego chcesz wiedzieć jak i kiedy najlepiej poprowadzić kobietę z parkietu do cichszego miejsca.

- jak podczas tańca odpowiednio dotykać kobietę, aby chciała więcej, Sam taniec bez dotyku pomiędzy wami to nie jest to co byś chciał, prawda ? Jednocześnie nie możesz sprawiać wrażenia namolnego i natrętnego "Pana Macającego". Chcesz to umiejętnie balansować. Nauczę Cię właściwej kalibracji dotyku w tańcu.

- jak wzbudzać zazdrość w kobietach na parkiecie, Zazdrość to potężne uczucie i doskonały motywator na kobiety grające swoje gierki, tylko trzeba wiedzieć jak to robić właściwie.

- jak skupiać na sobie uwagę pięknych kobiet na parkiecie, Z niektórym kobietami trzeba sięgnąć po asa w rękawie. "Wielka dama tańczy sama" to stare powiedzenie, ale prawdziwe. Niektóre kobiety z syndromem zadartego noska, zanim zaczniesz z nimi tańczyć, trzeba najpierw rozgrzać i zbić z piedestału, żeby pokazały swoje przyjazne oblicze. Nauczysz się więc stosować wątki zazdrości i inne technik.

- nauczysz się dominacji, właściwej mowy ciała i wielu różnych tajników uwodzenia tańcem, które ubarwią Twoje umiejętności uwodzenia, Dowiesz się jak pokazywać swoją męską postawę, jak wymagać szacunku, jak prowadzić kobietę przez parkiet, jak zachowywać się w tym miejscu i jak wyróżniać się od gromady napalonych samców, o których kobiety opowiadają z niesmakiem. Po prostu będziesz miał klasę.

- poznasz dokładnie psychologię parkietu tanecznego, Nauczysz się dynamik społecznych na parkiecie, nauczysz się widzieć i rozróżniać sygnały kobiet, zrozumiesz co kryje się pod pewnymi z pozoru niezrozumiałymi zachowaniami kobiet, dostrzeżesz to na co wcześniej wogóle nie zwróciłbyś uwagi,

- i wiele innych aspektów uwodzenia w tańcu ...

Dość stania w klubie pod ścianą, patrzenia tęsknym wzrokiem na parkiet jak wszyscy i udawania przed innymi i samym sobą, że dobrze się bawisz. Z nami przestaniesz być obserwatorem, a zaczniesz być obserwowanym, z podziwem.

Zastanawiam się, jak będziesz się czuł po takim szkoleniu z taką pewnością i umiejętnościami radzenia sobie na parkiecie. Kiedy będziesz wiedział, że gdy podejdziesz do kobiety to potrafił będziesz zatańczyć z nią tak jak nikt inny ... i to co z nią zrobisz na parkiecie tak ją rozgrzeje, że nie będzie w stanie myśleć o niczym innym, jak o zgwałceniu Ciebie...

A może jesteś w związku z kobietą ? Ciekawi mnie co powiedziała by Twoja kobieta, jakbyś swoimi nowymi umiejętnościami potrafił obudzić w niej na nowo wulkan jej namiętności ?

Uwaga, to szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak również i zaawansowanych.

 Pierwszy etap to jeden dzień (bardzo intensywnej nauki) od rana do wieczora zamiast 2 dni po kilka godzin.

SENSUAL DANCE level 1  - 800 zl

Chcesz poznać terminy, miejsca, ceny szkoleń lub po prostu zapisać się - napisz do ozdobadawid@tlen.pl

z dopiskiem SZKOLENIE

lub telefon do  sekretariatu 889 33 22 11 Ewa i zostaw kontakt do siebie odezwie się Dawid i wszystko ustalicie 😉

Darmowy KURS UWODZENIA TANCEM z Dawidem Ozdobą -SANESCOBAR

UWAGA!
Strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.