Dawid Ozdoba – najlepszy chippendale w Polsce


Dawid „Łobuz” Ozdoba

wzrost: 180
waga: 78kg  czasami mniej – czasami więcej
oczy: niebieskie i bardzo przeszywające…
znak zodiaku: ryba – raz rekin raz płoteczka
urodzony: 2 marzec
wykształcenie: wyższe – inżynier 

20620999_10156477339847519_5346977951601055694_nKim jesteś?

Człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia przyjaźń, zasady i uczucia, a nie pieniądze.Żyje chwilą i marzeniami . Wierzę , że można wszystko jak się w to uwierzy !!! Tylko umysł nas blokuje i fałszywi ludzie . Życie jest cudowne i czerpie z niego ile tylko mogę. Żyję marzeniami i jestem nadal jak dziecko – duże dziecko.

Gdzie mieszkasz?

Obecnie mieszkam w Warszawie, ale 6 lat spędziłem w Szczecinie studiując 2 kierunki na Politechnice Szczecińskiej – wcześniej w Drawsku Pomorskim i Bydgoszczy. Ale marzę o domku nad oceanem , dlatego dużo podróżuje po ŚWIECIE – pływam na KITE i WAKE i kocham ciepłe kraje gdzie można zresetować umysł .

CHIPPENDALES DAWID OZDOBA BADBOYS PRO TEAM

Czym się zajmujesz?

W Szczecinie zacząłem swoją pracę jako fotomodel i stawiałem pierwsze kroki na pokazach mody. W 1997 roku ukończyłem kurs prezentera mody, następnie kurs instruktora kulturystyki, fitness , aktorski , masażysty i stylisty fryzur. Od wielu lat ćwiczę sztuki walki i taniec. Jako aktor grałem w wielu serialach , a najbardziej zapamiętano mnie z  „NA WSPÓLNEJ” gdzie gram siebie i jestem nauczycielem młodych chippendales Norberta i Bruna.

Jestem z zawodu inżynierem. Walczyłem też w MMA z Robertem Burneiką – różnica wagi 50 kg.  W moim życiu kieruję się marzeniami i więcej nie zdradzę… no może na panieńskim lub innej „babskiej imprezie” opowiem po pokazie więcej o sobie.

Jakie były Twoje początki…?

Początkowo tańczyłem w Szczecinie w klubie: „Lokomotywa” i „Cooler”, potem w Niemczech i w Hiszpanii. Na Costa Brava wygrałem kilka konkursów tańca. Po ukończeniu studiów z bardzo dobrymi wynikami spróbowałem swoich sił w castingu do programu „Amazonki”- dostał się, a następnie wygrał go razem z partnerką Agnieszką. Brałem udział w innych programach takich jak np.”Randka w Ciemno”(TVP 1), „Apetyt na Miłość” (Polsat), „SeXtet” (TVN), „Rozmowy w toku” (TVN) ,”Mister złota rączka” (CLUB), „Mam Talent” (TVN) i jeszcze jakiś 18 innych. Robię to bo lubię nie dla sławy jak połowa ludzi pojawiającą się w tych programach -lubię żyć chwilą. Później stwierdziłem,że muszę stworzyć grupę najlepszych tancerzy erotycznych i udało mi się!!! Udało mi się – BadBoys ProTeam to najlepsza grupa w Polsce i dlatego jesteśmy zapraszani dosłownie wszędzie zaczynając na wieczorach panieńskich , a kończąc na filmach i serialach.


ksiazka-wieczor-panienski-cala-prawda-chippendales-dawid-ozdoba-anna-boguslawska-edipress-ksiazka-wydawnictwo-polska-tancerze-erotyczni-sex-zdrady-celebryci

Co go skłoniło, żeby tańczyć dla kobiet?

Wszystko o mojej przygodzie z tańcem w książce o mnie „Wieczór Panieński – cała prawda ” – polecam bardzo ciekawie napisana i lekko się ją czyta. To opinia Kobiet, bo wszystko jest pokazane „lekkim językiem” i pół żartem.

Po przyjeździe z Hiszpanii byłem świadkiem występu „niby”profesjonalnego tancerza… Przeżyłem szok, gościu o tańcu mało wiedział, miał beznadziejne ubranie , został w skarpetkach i biegał goły…. Postanowiłem spróbować zmienić stereotyp polskiego tancerza erotycznego. Kobiety są cudowne i to dla nich tańczymy. Staram się żeby w czasie mojego występu czuły się jak księżniczki.Rozpalamy ich zmysły i pobudzamy pragnienia swoim pokazem – jednak pamiętamy o tym,że to czyjeś partnerki życiowe i nigdy nie przekraczamy granic! W moim show połączyłem taniec, zabawę i aktorstwo. Sam projektuje ubrania do pokazów oraz tworzę muzykę. Wszystko co robię robię dla Kobiet – zasługują na to!

Jaką lubisz muzykę?
Enigma i ATB jeżeli jestem z Kobietą, jest wieczór i palą się świece… i swoją muzę bo rozwala system….  30 sekund do Marsa i każdą klimatyczną …

Od jakiegoś czasu też sam tworzę muzykę i śpiewam- wszystko dla cudownych Kobiet!!!!

Twój ideał Kobiety?
zew:
– cudowne oczka bo one są zwierciadłem duszy – patrzenie w cudowną duszę każdego dnia (nie zepsutą przez obecny świat) będzie pozwalało mi żyć dla Niej….
– śliczny uśmiech który będzie budził mnie rano – pozwoli mi on przetrwać obowiązki dnia codziennego
– piękne ciało które będę obdarowywał pocałunkami każdej nocy – przy świecach,namiętnie i delikatnie każdy element jej pięknego ciała – tylko i wyłącznie stworzonego dla mnie!
wew:
– musi mnie kochać-bym mógł żyć… funkcjonować – jej miłość będzie moim „silnikiem życia”
– być moim przyjacielem – bym mógł zawsze na nią liczyć, wierzyć jej bezgranicznie
– być moim światełkiem życia bez którego nie umiałbym żyć!

Pozdrawiam i przesyłam buziaczka dla Wszystkich Kobiet , ale takiego delikatnego w policzek oczywiście ….

policja dawid ozdoba

dawid ozdoba wojsko4

dawidek32

image1

_K8A3809done

31693173_10215882844733855_4591678690668052480_n

 

UWAGA!
Strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.