Baltic Men 2007


Kochane Panie wszyscy już chyba wiedzą, że grupa BadBoys do czołowa grupa tancerzy erotycznych w Polsce. Dostaliśmy już rok temu szanse udowodnić wszystkim cudownym Kobietom , że tancerze z naszej grupy reprezentują wysoki europejski poziom tańca. Dwóch tancerzy z naszej grupy zostało zaproszonych jako reprezentanci Polski na zawody "Baltic Men 2006" w Wilnie (mistrzostwa Europy tancerzy erotycznych).

Zobacz Galerię

Usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na temat naszego show i komisja była bardzo miło zaskoczona kreatywnością i pomysłowością naszych solowych występów. Dzięki temu co zobaczyliśmy na tych zawodach u tancerzy z Grecji, Holandii, Litwy itd. mogliśmy przez cały rok bardziej rozwinąć nasze układy choreograficzne oraz w okresie Dnia Kobiet pokazać naszym fankom cos nowego i ciekawego. Byliśmy miło zaskoczeni gdy otrzymaliśmy ponowne zaproszenie jako reprezentanci Polski tym razem jako grupa w zawodach "Baltic Men 2007". Byliśmy bardzo zmęczeni po naszym tourne po Polsce , ale 16 marca pojawiliśmy się w Wilnie.

Tam dowiedzieliśmy się, ze już wcześniej zostaliśmy zakwalifikowani do ścisłego finału dzięki solowym pokazom na "Baltic Men 2006". Nie będziemy skromni - daliśmy czadu na maxa i jesteśmy pewni, że żadna inna Polska grupa nie dałaby tam rady. Komisja była załamana bo wszystkie grupy były prawie na identycznym poziomie - wszyscy obok serca dali też swoja dusze na scenie.

Zostaliśmy oficjalnie ogłoszeni 3 grupą w Europie. Zobacz 1 Zobacz 2
21 marca 2008 roku - grupa BadBoys trafiła na zawody Baltic Men do Wilna już po raz trzeci.

Nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby takie zawody organizować w "Wielki Piątek", ale cóż wcześniej podpisaliśmy umowę i nie mogliśmy zrezygnować.

Nie wystąpiliśmy tam jako grupa BadBoys bo było nas 3, a mogło wystąpić tylko 2. Dlatego Lukas i Dawid zrobili pokazy solowe jako POLACY, a Ferico wystąpił jako WŁOSKI łobuz 😉

Byliśmy na tych zawodach już trzeci raz i myśleliśmy, że nic nas już nie może zaskoczyć - jednak myliliśmy się. Litwini, Łotysze, Rosjanie, Włosi, Białorusini no i oczywiście POLACY - wszyscy zaszokowali widownie mega profesjonalnymi pokazami.!!!

Szkoda, że nie mogliśmy wystąpić jak BadBoys, bo mieliśmy szanse wygrać te zawody, ale cóż może za rok?!

Dawid - wystąpił jako wampir, a drugi pokaz jako pirat. Lukas - wystąpił jako pijany robotnik, a drugi pokaz jako romantyk. Ferico - wystąpił jako mafiozo, a drugi pokaz jako żołnierz.

Widownie "lekko" przeraził pokaz Dawida - gdy został wprowadzony przez dwóch katów na scenę i gdy zaczęła się muzyka - (Marylin Manson) on wydawał z siebie straszne dźwięki i uwiązany na dwóch czerwonych linach zachowywał się jakby był opanowany przez szatana. Było strasznie i sexownie. Drugi pokaz Dawida jako pirata rozbawił widownie do łez, bo on zrobił z pokazu kabaret - chciał w ten sposób rozluźnić atmosferę po 1 swoim pokazie...no i UDAŁO SIĘ - otrzymał duuuże brawa !!!

Lukas zachwycił widownie swoja oryginalnością i zostało to docenione - otrzymał dyplom za najbardziej oryginalną osobowość Baltic Men 2008. Jego pokazy były odbierane przez widownie mega dużymi brawami i okrzykami.

Ferico - był najlepiej "przypakowanym" tancerzem tych zawodów - gdy 1 raz pojawił się na scenie bez koszulki widownia "oszalała".

 

UWAGA!
Strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.